Dom Weselny Gaja

Dom Weselny Gaja
+48697109010
ul. Sadowa 16 A, Baszkówka
Opinie uzytkowników:
Weselnik napisał(a):
Dzień dobry, Byłem na weselu w sali Gaja w ten weekend. Było bardzo fajnie.Pozdrawiam

Wpis dodany z numeru IP: 79.184.131.167, dnia 03.07.2022 o godz. 16:08
tuti napisał(a):
Nie wierzę w tę negatywną opinie(konkurencja?), i kwoty jakieś z kosmosu. Sala ma tylko opcje od talerzyka a pokrowce są w cenie. Polecam bo bardzo fajna sala, duży ogródek, miła obsługa, smaczne jedzenie i można ze wszystkim się dogadać z włascicielem.

Wpis dodany z numeru IP: 188.125.32.247, dnia 22.11.2017 o godz. 13:01
napisał(a):
Aż nie chce się wierzyć w taką opinię. Ja po weselu syna wystawiam właścicielowi jak najlepszą opinię, gorąco polecam. Cena konkurencyjna, przemiła obsługa, nikt nie musiał się o nic dopraszać, niczego nie brakowało do białego rana. Nad ranem nikt nie miał zniecierpliwionej miny, że goście jeszcze się bawią. Panie kucharki rewelacyjnie wykonały swoją robotę, zaspokoiły nawet tych co zwykle szukają dziury w całym. Bardzo, bardzo polecam

Wpis dodany z numeru IP: 194.41.12.4, dnia 05.09.2017 o godz. 14:29
mmmmł napisał(a):
Ja się chętnie wypowiem, ponieważ w miniony weekend odbyło się tam moje wesele. Jeżeli mogła bym powtórzyć TEN dzień, nigdy w życiu nie zdecydowała bym się na tą sale po tym co przeszłam z jej właścicielami. ! Sala droga bo 9100zł życzy sobie właściciel. Do tego kiedy zapytałam o pokrowce na krzesła, że w tak drogiej sali są już na pewno w cenie to prawie śmiejąc mi się w twarz powiedział że nie. Każdy pokrowiec kosztował 8zł, mnie w sumie sala wyniosła 10600 zł. Do momentu wejścia kucharek na sale w środę przed ślubem wszytsko było nawet w miarę.. jaja zaczęły się później.. był dzień w dzień na sali, w kuchni.. zglądał kąty, zaglądał, sprawdzał i pouczał.. Zaczęło się chowanie pilota od klimatyzacji przez małżonkę właściciela, w trakcie wesela klimatyzacja była wyłączana z korków a co najgorsze zostały wyłączone Nam chłodnie i mało co z jedzenia udało Nam się uratować, reszta poszła do wyrzucenia.. Właściciel za duże pieniądze bał się o prąd a My wydaliśmy ciężkie pieniądze na zakupy, tylko po to by wredny, nie nażarty pieniądze właściciel wyłączył chłodnie.. Sprzętu w kuchni brakuje, podstawowych, potrzebnych rzeczy nie ma, kucharki same musiały przywozić. Na koniec wiele rzeczy próbował Nam wmówić, a to że niby piec od centralnego się zepsuł od środy ( a My byliśmy na sali od środy, hmm przypadek ;/ ), jakieś skrzynki niby mu poginęły to kazał oddawać... W dzień wesela również przyszedł na sale oraz w poprawiny. Jednym słowem MASAKRA !!!! Nie organizujcie tam wesel bo będziecie żałować.

Wpis dodany z numeru IP: 83.31.22.180, dnia 12.08.2016 o godz. 20:19
Dodaj opinię:
Nick:*
Email (opcjonalnie):
* <-
Opinia:*

Strona główna | Moda ślubna | Fotografia ślubna | Wideofilmowanie | Zespół na wesele | Sala na wesele | Kontakt
UrbiCMS 2011